Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
+9
Elliott Ashley
Luzie von Treskow
Oberon
Sylvia Whitewood
Maria Woronin
Cathair Flynn
Aleksiej Woronin
Naohiro Iwaizumi
Quinn Blackwood
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Sie 05, 2016 8:41 am

Temat służy do zgłaszania dłuższych, krótszych czy jakichś nagłych nieobecności na forum.

Bo nigdzie nie widzę tematu. To ten, wypadł mi nagły i pilny wyjazd w rejony beznetowe, a trwać on będzie od dzisiaj, tj. od piątku, do niedzieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePią Sie 05, 2016 3:46 pm

*wzdycha bardzo ciężko* mój internet postanowił być złem. To jest mam go aktualnie tylko na telefonie. Nieopłacony rachunek prawdopodobnie. Do pierwszych dni przyszłego tygodnia moja obecność na cb nie istnieje (na telefonie mi ono nie działa) , z pisaniem nie będzie raczej problemu, gorzej z dodawaniem do grup i dawaniem rang. Jestem dostępny na pw i gg.
Powrót do góry Go down
Quinn Blackwood
WYBUCHOWY ALCHEMIK

Quinn Blackwood


Liczba postów : 8
Join date : 04/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Sie 09, 2016 12:02 am

Zgłaszam więc, że do 24 sierpnia będę z lekka nieosiągalny (w międzyczasie pewnie wlepię kp). Problemy zdrowotne sprawiają, że nie bardzo mam siły pisać. Można mnie łapać na pw, od czasu do czasu zerknę również na cb.
Powrót do góry Go down
Naohiro Iwaizumi
PRYWATNY BADACZ

Naohiro Iwaizumi


Liczba postów : 57
Join date : 04/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Sie 11, 2016 9:55 pm

Tu też by się przydało powiedzieć coś...
Z racji wyjazdu w świat daleki...! a w sumie jednak nie tak daleki, ale za granicę mimo wszystko, nie będzie mnie od jutra, to jest 12.08 do... 17, zdaje mi się. A właściwie od dzisiaj, bo nie mam neta i siedzę na tym z fona
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Sie 17, 2016 8:11 pm

Termin: do 22.08. powinno wystarczyć
Inne: ograniczam moje adminowanie do sprawdzania kp kiedy nikogo innego nie ma pod ręką, jednak czas, w którym byłem sam ze wszystkim trochę był ciężki i dał mi kopa. Także w kwestiach administracyjnych wolę chwilę nie istnieć, żeby móc się uspokoić. Grać będę, siedzieć na cb też, ale nie chcę robić nic ponad moje siły. 
Powrót do góry Go down
Cathair Flynn
KAMIENNY ALCHEMIK

Cathair Flynn


Liczba postów : 42
Join date : 21/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Sie 18, 2016 9:50 pm

Tu też na prośbę Alisy zgłaszam jej tygodniową nieobecność. Jak ktoś potrzebuje do niej kontaktu to mnie złapać na czacie czy gg.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Sie 22, 2016 10:06 am

Zapomniałam napisać, damn. Może mnie nie być przez najbliższy tydzień, ale postaram się odpisywać w miarę regularnie. Przepraszam TT^TT
Powrót do góry Go down
Maria Woronin
CUKIERNIK

Maria Woronin


Liczba postów : 38
Join date : 03/08/2016
Age : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Sie 22, 2016 9:13 pm

Tu także przybywam ogłaszać, że nie będzie mnie tylko w czwartek i być może w piątek. Nya.
Powrót do góry Go down
Sylvia Whitewood
SKORPION

Sylvia Whitewood


Liczba postów : 19
Join date : 04/08/2016
Motto : Jeśli kobieta mówi, że jest zmęczona życiem, znaczy to, że kogoś zamęczyła na śmierć.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Sie 23, 2016 4:08 pm

Wypadło mi kilka rzeczy i post z mojej strony wpadnie pewnie dopiero jutro pod wieczór.
Na praktyce nie jest "letko".
Powrót do góry Go down
Cathair Flynn
KAMIENNY ALCHEMIK

Cathair Flynn


Liczba postów : 42
Join date : 21/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Sie 29, 2016 4:24 pm

Nie ma mnie w dniach 5-10 września, bo jadę na wycieczkę szkolną. Wszelki kontakt przez gg, fb bądź telefon (lub też pośrednio przez tych, co te dane moje mają). Przepraszam wszystkich wątkowiczów za przerwę :C. Obiecuję, że jak wrócę, to nadrobię posty. Postaram się je nadrobić i przed wyjazdem.
Powrót do góry Go down
Naohiro Iwaizumi
PRYWATNY BADACZ

Naohiro Iwaizumi


Liczba postów : 57
Join date : 04/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Sie 31, 2016 11:10 pm

Tooo... tak. Z powodów różnych na jakiś czas przestaję wpadać na cb; gdyby ktoś mnie pilnie potrzebował, prawie zawsze da się mnie złapać na gg. Jakby co - na forum będę, pisać będę, wszystkim postaram się normalnie zajmować, tylko jako potwornie aspołeczna istota muszę zniknąć na chwilkę. Nie wiem, jak długo to potrwa, ale na pewno do weekendu, potem zobaczę...!
(A jakby się co działo, to wołać, przyjdę)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Wrz 01, 2016 8:15 pm

Dobra, podobny post zostawiłem na drrr, to teraz zostawiam go tutaj. Rzecz jest prosta: ponieważ u mnie w firmie szefowa nagle dostała szaleństwa, klienci sypią się jak karty z rękawa, a faktury i numery rozmnażają się wiatropylnie, od września muszę ograniczyć swoją obecność na MO. Nie porzucam Ezia i nie biorę na razie urlopu, bo wszędobylskie zarodniki jeszcze się aż tak nie rozmnożyły, ale od poniedziałku będę tu wchodził tylko rano lub wieczorem i to tylko po to, żeby oddać posty, a na chatboxie dorwiecie mnie tylko od piątku do niedzieli - przynajmniej do czasu, aż mi się unormuje sytuacja w pracy.
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Wrz 08, 2016 6:31 pm

Aktywność w postach raczej bez zmian, ale bardzo prawdopodobne, że od przyszłego tygodnia przez dwa kolejne będzie mnie mniej na cb i ogólnie na forum. Powód jest bardzo prosty, przygotowuję mieszkanie pod przeprowadzkę. Jeżeli nie odzyskam do tej pory telefonu to z żalem, ale na wszelkich komunikatorach pewnie też będzie mnie znacznie mniej w tym czasie, nie licząc późnych wieczorów. :I
Powrót do góry Go down
Oberon

Oberon


Liczba postów : 1
Join date : 25/08/2016
Age : 32

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSob Wrz 10, 2016 1:31 pm

Do odwołania.
Karta jeszcze nie skończona, ale dalej wisi i czeka na rozpisanie jej.
Niestety, ale muszę przysiąść i skończyć dyplom, by móc się jak najszybciej obronić. Póki tego nie zrobię, jestem wyłączony z forum.
Powrót do góry Go down
Luzie von Treskow
WODNY ALCHEMIK

Luzie von Treskow


Liczba postów : 52
Join date : 31/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Wrz 12, 2016 11:46 pm

To tego. Nie będzie mnie do piątku - wyjeżdżam, chłopak ma egzamin, jestem wsparciem emocjonalnym mocno. Wybaczcie zastój w postach Q_Q
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Wrz 13, 2016 6:21 pm

Żeby nie było - póki co do końca września zgłaszam nieobecność Quinna. Powody osobiste, nie będę tu ich wyciągać nie licząc tego, że ma trudny czas. 
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Wrz 28, 2016 7:12 pm

I teraz nieobecność za mnie + nieco o pisaniu. 
Termin: Do poniedziałku/wtorku.
Powód: Przeprowadzka pełną parą, drugi dzień z rzędu wyszedłem przed 10 i dopiero wracam teraz. Do jej końca (nie licząc jutra, robię sobie wolne...) moje dni będą wyglądać dokładnie tak. W związku z tym naprawdę proszę o uszanowanie tego, że będąc w domu przez te 5-6 godzin zanim pójdę spać chcę odpocząć. 
Dodatkowo - zaczyna się dla mnie rok akademicki i nie wiem jak szybko wbiję się w jego rytm, zresztą jest to mój pierwszy i totalnie nie wiem co i jak. Pewnie i tak będę odpisywać w czasie okienek, jednak przez dwa pierwsze tygodnie wolę się ograniczyć do pisania dwiema postaciami lub jeśli się rozmyślę - posty ode mnie będą rzadziej i tyle. 
Amen. 
EDIT.
Do wtorku oficjalnie nie mam internetu do użytku na komputerze, jednak mam już telefon, więc pisać posty mogę i jestem do łapania np. na gg. Poza tym będę mieć dostęp do internetu z uczelni, aka zawsze coś.


EDIT V2
Dalej nie mam internetu i nie wiem, kiedy będę mieć.


Ostatnio zmieniony przez Aleksiej Woronin dnia Wto Paź 11, 2016 11:50 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Elliott Ashley
BŁAZEN

Elliott Ashley


Liczba postów : 71
Join date : 11/08/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSro Paź 05, 2016 5:39 pm

Ogłoszenia parafialne!
Naosiowi trzasnął modem, neta brak poza telefonem, czyt. fb i gg, więc jest póki co nieco nieobecna na czas nieokreślony. Jakby coś trzeba było, zawsze mogę przekazać, bo na czacie jestem wciąż a i z nią mam kontakt. Albo ją łapać gdzieś, ale postów to niespecjalnie może pisać.
Powrót do góry Go down
Naohiro Iwaizumi
PRYWATNY BADACZ

Naohiro Iwaizumi


Liczba postów : 57
Join date : 04/07/2016

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Paź 06, 2016 8:07 pm

Okej, to tak. Neta nadal nie mam. Czyli tak jak kochana pani wyżej powiedziała. Ale postaram się wpadać na forum na tyle często, na ile telefon mi pozwoli. I lekcje, ale chwilowo mamy koniec tygodnia, więc z tym nie ma problemu. (Jedynie mogę zapowiedzieć, że w poniedziałek-wtorek może mnie w ogóle nie być, ponieważ mam biolchemiczne combo sprawdzianów w środę... biologia, chemia i łacina <3 I może się to powtarzać, bo po prostu zawsze mam tę środę zapchaną czym się da, a we wtorki w domu jestem po 17.) Tyle że z powodu średniego dostępu do internetu póki co nie dam rady wyrobić z pisaniem dwiema postaciami, więc skoro Felixem już zaczęłam, Nao sobie poczeka na lepsze czasy.
Tyle, dziękuję państwu za uwagę, przepraszam za znikanie i postaram się poprawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Paź 10, 2016 9:23 am

Niestety wkurwian rodzicanu i stresan pracanu zareagowały ze sobą bardzo silnie, więc zmuszony jestem wziąć urlop - do piątku na pewno mnie nie będzie, a co dalej? Nie wiem, naprawdę. Wiem, że dopiero co stworzyłem Artemija i w ogóle, ale no...w takim stresie i w nowym zakresie obowiązków w pracy nie jestem w stanie pisać. Także wstępnie biorę urlop dla Ezia i Artemija aż do tego piątku i z góry mówię, że da się mnie złapać tylko na telefonie bądź GG. Nigdzie więcej mnie nie będzie, nawet na Skype, zatem w razie czego - albo zostawcie info na GG, albo poproście Yoko o przekazanie czegoś. Yoko-chan/Mari-chan, mam nadzieję, że będę mógł na Ciebie liczyć ;_____;
Mocno wszystkich przepraszam, ale serio - do piątku nie dam rady niczego sobie poukładać.
Powrót do góry Go down
Incognito
BOMBOWIEC

Incognito


Liczba postów : 28
Join date : 03/08/2016
Motto : I will release your mind

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeWto Paź 11, 2016 11:36 am

Urlop na czas nieokreślony.
Incognito / Stein
Powrót do góry Go down
Artemij Smiertin
PŁATNY ZABÓJCA

Artemij Smiertin


Liczba postów : 18
Join date : 08/10/2016
Motto : "So when you look in his eyes, whatcha see now, murder the monster you've made, and watch him bleed out"

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeSob Paź 15, 2016 11:25 am

Nie wiem, czy ten post będzie widać *internet mocno*, ale tak tylko ogłaszam, że pewien półgłówek złapał piękne przeziębienie i wróci jednak dopiero w piątek...obiema postaciami, oczywiście. Wszystkie wątki muszą, niestety, nadal poczekać.
Powrót do góry Go down
Maria Woronin
CUKIERNIK

Maria Woronin


Liczba postów : 38
Join date : 03/08/2016
Age : 26

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeNie Paź 16, 2016 10:41 pm

Z wielu powodów na tę chwilę ograniczam swoje przebywanie na forum. Za tydzień powinnam się już ogarnąć, więc taki czas nieobecności grzecznie tu pozostawiam.
Powrót do góry Go down
Artemij Smiertin
PŁATNY ZABÓJCA

Artemij Smiertin


Liczba postów : 18
Join date : 08/10/2016
Motto : "So when you look in his eyes, whatcha see now, murder the monster you've made, and watch him bleed out"

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimeCzw Paź 27, 2016 4:28 pm

Tak tylko zawiadamiam z góry, że w sobotę w ogóle nie mam internetu i wtedy, jeśli chce się mnie znaleźć, to prosi się o kontakt te osoby, które mają mój numer telefonu - spowodowane jest to tym, że wyjeżdżam ze znajomymi na grób znajomego poza Warszawę, a tam nie będzie internetów na bank. Z kolei w niedzielę i poniedziałek rano wyjeżdżam w sprawach prywatnych, a popołudnia mam zarezerwowane całkowicie na sesję pozaforumową, której jestem MG - zanim zrobię risercz, zanim zbiorą się osoby, zanim wszystko zrobimy i pozapisuję to w Wordzie, trochę mi zejdzie, więc wówczas należy mnie łapać na GG. Oczywiście z aktywnością postową będzie normalnie, tak samo jak z obecnością w pozostałe dni wolne - po prostu niech lud wie, czego się spodziewać.
Powrót do góry Go down
Johannes Wolfberg
WIETRZNY ALCHEMIK

Johannes Wolfberg


Liczba postów : 39
Join date : 16/09/2016
Motto : Ludzie to kretyni

Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitimePon Lis 07, 2016 7:38 pm

Ech... Czas, czas, czas. Ostatnio w ogóle go nie mam i do zasadniczo następnego tygodnia nie będę go mieć, tak też pewnie będę na forum bywać rzadko. Z góry przepraszam, postaram się przynajmniej w tym czasie zrobić odpisy czy coś...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf :: Papierologia-
Skocz do: