Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieobecności

Go down 
+9
Elliott Ashley
Luzie von Treskow
Oberon
Sylvia Whitewood
Maria Woronin
Cathair Flynn
Aleksiej Woronin
Naohiro Iwaizumi
Quinn Blackwood
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitimePią Sie 05, 2016 8:41 am

First topic message reminder :

Temat służy do zgłaszania dłuższych, krótszych czy jakichś nagłych nieobecności na forum.

Bo nigdzie nie widzę tematu. To ten, wypadł mi nagły i pilny wyjazd w rejony beznetowe, a trwać on będzie od dzisiaj, tj. od piątku, do niedzieli.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Sylvia Whitewood
SKORPION

Sylvia Whitewood


Liczba postów : 19
Join date : 04/08/2016
Motto : Jeśli kobieta mówi, że jest zmęczona życiem, znaczy to, że kogoś zamęczyła na śmierć.

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 16, 2016 7:46 pm

Drobny problem z laptopem - w serwisie coś tam sprawdzają.
Rzekomo mam go odebrać w piątek, ale nigdy nic nie wiadomo.
Update:
Nie mam jeszcze laptopa, do tego choroba zmogła.
Trochę to może potrwać...


Ostatnio zmieniony przez Sylvia Whitewood dnia Pią Lis 18, 2016 7:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Felix Leville
CHORĄŻY

Felix Leville


Liczba postów : 34
Join date : 17/08/2016
Motto : Carpe diem!

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 17, 2016 11:19 pm

Znikam na jutro i sobotę. W niedzielę powinnam być już żywa, o ile dadzą mi się wyspać... zobaczymy. Choć raczej tak c:
Ale tym razem przynajmniej nie zabierają mnie w góry! Tylko nocuję w szkole... nie swojej, ale co tam...
Powrót do góry Go down
Naohiro Iwaizumi
PRYWATNY BADACZ

Naohiro Iwaizumi


Liczba postów : 57
Join date : 04/07/2016

Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitimePią Gru 16, 2016 10:21 pm

Mówię tydzień przed, żeby nie było, że potem zapomnę!
Nie będzie mnie na forum w ogóle od 24-26 grudnia. 26 może pod wieczór się pojawię, ale tak poza tym wyłączam na ten czas internet, nie tykam telefonu, więc jeśli ktoś miałby sprawę, too... to można próbować się dobijać, niekiedy na fb/gg się pojawię, ale nie obiecuję, że odpiszę natychmiast. Święta mam i jednak no~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieobecności - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieobecności   Nieobecności - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nieobecności
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf :: Papierologia-
Skocz do: