.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Śledztwo w sprawie morderstwa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK

Liczba postów : 171
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

PisanieTemat: Śledztwo w sprawie morderstwa   Pią Sie 19, 2016 3:36 pm

Gdzie: Zaczynamy od ulicy w Napoli. 
Zleceniodawca: Posterunek policji w Napoli. 
Ilość uczestników: Dwie osoby. 
Grupy: Alchemicy państwowi, wojsko oraz postacie powiązane jakoś z wojskiem. 
Opis zlecenia: Zostało zamordowane czternastoletnie dziecko - chłopiec, syn właścicieli prestiżowej restauracji w mieście Napoli. Ciało zostało wrzucone do kanałów, jednak sprawca nie zostawił po sobie żadnych widocznych śladów poza kilkukrotnym dźgnięciem dźgnięciem czternastolatka w brzuch. Reszta szczegółów (podejrzani itd) zostanie uwzględniona w moim poście zaczynającym zlecenie. 
Wynagrodzenie: 20000 cenzów. 
Przypominam: bilokacji niet, zaczynamy od posta MG. Zlecenie tym razem bez większej akcji pod względem fizycznym, ma być bardziej zabawą detektywistyczną. 
A system pieniędzy jest w drodze.

Ostatnio zmieniony przez Aleksiej Woronin dnia Pią Sie 19, 2016 5:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sylvia Whitewood
SKORPION

Liczba postów : 19
Motto : Jeśli kobieta mówi, że jest zmęczona życiem, znaczy to, że kogoś zamęczyła na śmierć.

PisanieTemat: Re: Śledztwo w sprawie morderstwa   Pią Sie 19, 2016 5:01 pm

Chciałabym zgłosić siebie i Chrisa.

Fabularnie, by uniknąć bilokacji... Jesteśmy w Central City, mam nadzieję, że to nie przeszkadza? Zawsze może ktoś zadzwonić do Kwatery, zawiadomić o sprawie. Napoli jest blisko, pociągi też często jeżdżą, problemu chyba nie ma.
Ewentualnie w jakiś inny sposób to rozegrać by ich tam skierować - powyższe to tylko moja sugestia, a MG i tak zdecyduje sam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK

Liczba postów : 171
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

PisanieTemat: Re: Śledztwo w sprawie morderstwa   Pią Sie 19, 2016 5:14 pm

Mi taki pomysł pasuje. Rozważałem właśnie zaproponowanie wam tego, także widać poszło po mojej myśli. W którymś poście, bez pośpiechu oczywiście, uwzględnijcie takie coś. Zaczniemy jak będzie wam pasować~ Zlecenie zamykam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Śledztwo w sprawie morderstwa   

Powrót do góry Go down

Śledztwo w sprawie morderstwa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1