.

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Czy zrobimy dzisiaj ciastka? No chodź, zrobimy to~

Go down 
AutorWiadomość
Casey Flynn
DALIA

Liczba postów : 76
Motto : I'm just so much weaker than you thought I ever was, than you ever would’ve wanted to believe.

PisanieTemat: Czy zrobimy dzisiaj ciastka? No chodź, zrobimy to~    Pon Lip 11, 2016 3:56 pm

Cathair Flynn 
You remind me of the times
When I knew who I was
Ah... Muszę o nim mówić? Serio muszę? No to... to jest mój brat. Braciszek Kitty. Podobno "cat" oznacza w języku Crety kota, więc został Braciszkiem Kitty. Jaki jest...? Denerwujący. Ale to nie tak źle, mogło być gorzej. Opiekował się mną praktycznie zawsze i... Właśnie chyba tego najbardziej mi brak i to najbardziej mnie zawsze złościło. Czy za nim tęsknię? Ech... Skończmy temat... 
Felix Leville
One more time, I'll be fine
sometimes kindness is enough
A to jest najlepszy - i chyba jedyny - przyjaciel mojego brata. Fajny jest, ale nie do końca go ogarniam... ale i tak lubię. Też jest jak taki brat, bo zawsze był gdzieś przy mnie i tym prawdziwym bracie. 
Naohiro Iwaizumi 
All I really want is something beautiful to say
Keep me guessing, keep me terrified
A to pan Nyao... Chyba nie jest taki zły jak się może wydawać. Ale... czas pokaże. Mam nadzieję, że już nie będzie biegał sam po pustyni... i... dlaczego tak się gapi na moje oczy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Czy zrobimy dzisiaj ciastka? No chodź, zrobimy to~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Herbatka, pogaduszki i ciastka w celi numer 13