Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ciastkarnia~!

Go down 
+3
Maria Woronin
Incognito
Meilen Dai
7 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Lip 21, 2016 1:36 pm




Uszanowanko wszystkim, którzy odwiedzają Ciastkarnię, czyli moją małą avatarnię! W ofercie są przede wszystkim avatary, jednak mogę spróbować swoich sił z sygnaturami.

Zasady i inne takie
1. Na wykonanie pracy mam maksymalnie tydzień, przy czym te zamawiane w weekendy pewnie będą się pojawiać nawet tego samego dnia.
2. Mogę szukać obrazka pod avatar i przyznać muszę, że jest to dla mnie najczęściej wygodniejsze.
3. Na niektórych kadrach nie umiem pracować i proszę o uszanowanie tego - jeśli uznam, że nie mam z czego wycinać, to znaczy, że faktycznie nie mam. tutaj krzyżykiem zaznaczone są kadry, na których nie potrafię pracować. To samo tyczy się obrazków w słabej jakości i małych. Punkt nie tyczy się sygnatur, jednak od razu mówię - nie pracuję na gifach.
4. Nie ma popędzania mnie, jeżeli nie minął wyżej wymieniony tydzień. Nie lubię działać pod presją bez względu na rodzaj pracy.
5. Na znak zaznajomienia się z regulaminem napisz na początku posta z zamówieniem nazwę swojego ulubionego ciasta/ciastek <3
6. Wykonuję oczywiście poprawki, tylko trzeba dokładnie powiedzieć, co ci nie pasuje w danej pracy.
7. Zwykle ograniczam się do minimalnego działania na kolorach, dodawania napisów i czasami dorzucę jakąś teksturę - ot, wspominam, by było wiadomo, czego się po mnie spodziewać.
8.Oczywiście nie jestem właścicielem obrazków, na których pracuję.
9. Brak korzystania z formularza oznacza danie mi absolutnie wolnej ręki.
10. Wszystkie grafiki robię w wymiarach wymaganych przez forum. Jeżeli potrzebujesz obrazka na forum, które wymaga innych - wspomnij o tym w poście.

Formularze, czyli więcej papierów

Typ: Avatar/sygnatura
Obrazek: link/zdam się na ciebie - imię i nazwisko postaci, jakiej mam szukać.
Napis większy: najczęściej jest to imię postaci
Napis mniejszy: cytat albo cokolwiek w ten deseń, najlepiej bez polskich znaków.
Inne życzenia: Dodatkowe pierdoły typu tekstury, jakiś konkretny typ czcionki itd.

Przykłady, czyli moje bazgroły
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 02, 2016 1:54 pm

Typ: Avatar
Obrazek: Ten mi się podoba ale jakby tobie nie leżała praca na nim/udało się znaleźć lepszy w tym klimacie to postać nazywa się Kamukura Izuru.
Napis większy: Hao
Napis mniejszy: Perfection isn't good enough...
Inne życzenia: W sumie to idk, pozostawiam w rękach artysty ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 02, 2016 4:15 pm

Myślę, że ten kadr jest świetny! Plan amerykański zawsze jest dobry do wycinania. :> Tylko w zamówieniu brakuje jednej rzeczy, konkretnie czegoś z regulaminu. Ale! Żeby nie straszyć tak regulaminami po prostu powiem, żebyś w kolejnym ewentualnym zamówieniu dopisał~ Avatar prezentuje się tak: 
Ciastkarnia~!  QHQBNLb
I poza dodaniem napisów nieco stłumiłem kolory poza oczami postaci, bo mam słabość do oczu. No niestety xD coś zmienić? Poprawić?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 02, 2016 4:39 pm

Sernik <3
Spieszyłem się, bo akurat musiałem pilnie wyjść i zapomniałem na śmierć ^^
Mogę prosić o trochę większe napisy? Imię jest krótkie więc można się pokusić o nieco większą czcionkę zaś podpis jest słabo czytelny w tym rozmiarze. O ile to żaden problem, reszta wygląda fenomenalnie ^^
Powrót do góry Go down
Meilen Dai
SIERŻANT

Meilen Dai


Liczba postów : 60
Join date : 01/08/2016
Age : 26
Motto : Everything's gonna be alright!

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 02, 2016 5:56 pm

Typ: Avatar
Obrazek: Zdam się na ciebie, Ookami Ryouko
Napis większy: Madeline
Napis mniejszy:
I used to stand so tall, I used to be so strong
Inne życzenia: Liczę na ciebie! ;3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 02, 2016 11:48 pm

Serniczek z rodzynkami <3

Typ: Sygnatura
Obrazek: Ten jest fajny ale jeśli nie pasuje to szukam czegoś z tą postacią i Junko
Napis większy:Hope or Despair?
Napis mniejszy:
There is two of us...
But you've lost you pair...
So what would you chose? 

Inne życzenia: Napis mały jakoś rozmieszczony po sygnaturze no i tak by duży był pod mniejszym
Powrót do góry Go down
Incognito
BOMBOWIEC

Incognito


Liczba postów : 28
Join date : 03/08/2016
Motto : I will release your mind

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeSro Sie 03, 2016 4:55 pm

Typ: Avatar
Obrazek: Ten jedyny
Napis większy: Incognito
Napis mniejszy: Freedom is just a dream
Inne życzenia: Umm aby fajny avek był x3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Sie 04, 2016 12:22 pm

Inc dostał avatar przedpremierowo, także jego już do tematu nie wrzucam. Hao:
Ciastkarnia~!  SFcjao5
tak lepiej? Sygnatura i avatar Madzi... soon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Sie 04, 2016 1:02 pm

Pieguski to nadciastka. ♥
Typ: Avatar
Obrazek: Najlepiej żeby to był mój aktualny avek, bo został z niego ładnie wycięty Gengar - także klik! // jeśli to konieczne to oryginał tutaj - klik!
Napis większy: Olivier
Napis mniejszy: factory of faith
Inne życzenia: Nah, zdaję się na ciebie ;u;'
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Sie 04, 2016 1:43 pm

O! Teraz jest pięknie Dziękuję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Sie 04, 2016 2:40 pm

Ciastkarnia~!  5tKZ7ZK
*dziecko dostało ładne rzeczy do zabawy i się cieszy*
No to tak, zacznę od Oliego. Powiem, że wow, bo po tym avatarze nawet nie widać, że był z niego wymazany Gengar! @^@ Także daję dwie wersje kolorystyczne, jedna nieco ciemniejsza od drugiej:
Ciastkarnia~!  Yc9dE4J
Ciastkarnia~!  NoFdpJ0
I powtórzę raz jeszcze, kocham cię za ten wygląd <3 
Madziu: Tutaj mam w zasadzie po prostu dwie czcionki, które mi pasowały do obrazka. Na pierwszym chyba trochę kombinowałem z kolorem, ale nie wiem, bo robiony był chyba wczoraj. Mi się bardziej podoba chyba ta druga wersja... 
Ciastkarnia~!  Oo6n3CX
Ciastkarnia~!  HfvcKaP
A sygnatura powinna wpaść... niedługo. Myślę jak rozrzucić napisy. :<
Powrót do góry Go down
Maria Woronin
CUKIERNIK

Maria Woronin


Liczba postów : 38
Join date : 03/08/2016
Age : 26

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeCzw Sie 04, 2016 10:02 pm

Ciasto marchewkowe jest najsupi <3
Typ: Avatar
Obrazek: zdam się na ciebie, bo sama jestem pierdołą i wybieram zawsze złe arty. Postać- Anastasia (ta z Idolmaster :I)
Napis większy: Alisa
Napis mniejszy: Na górze bekon, na dole bekon, nie umiem poezji, bekon
Inne życzenia: Kochaj mnie :I

Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimePią Sie 12, 2016 5:51 pm

No to tak... Wszystko się powoli robi, acz mam lekkiego lenia, także wolniej, niż robiłoby się normalnie. :I Póki co stop, nie przyjmuję nowych zamówień poza tymi, które już są wyżej, bo niezbyt ogarniam, co się dzieje i jak żyć. 
Hao - nie jestem w stanie podołać sygnaturze, one u mnie działają na zasadzie, że albo mam konkretny pomysł i to mi wyjdzie albo nie widzę nic, co mogę z tym zrobić. ;^; także przepraszam za kłopot.
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 30, 2016 2:55 am

Jakby ktoś chciał to zgarnę trzy zamówienia na avatary.
Powrót do góry Go down
Elliott Ashley
BŁAZEN

Elliott Ashley


Liczba postów : 71
Join date : 11/08/2016

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeWto Sie 30, 2016 4:00 am

Brownie na wieki wieków.
Typ: Avatara szukam
Obrazek: Zdaję się na ciebie, szukam czegoś dla mojego Vince'a, czyli Urushihara Hanzou się kłania <3 Jak nic ciekawego nie znajdziesz, zawsze mogę podesłać to co mam teraz.
Napis większy: Keith, tego imienia zwykle używa, więc takie niech bedzie
Napis mniejszy: I tell you, we are here on Earth to fart around, and don't let anybody tell you different.
Inne życzenia: Kompletnie żadne, poza tym, że to nic pilnego jakby co.
Powrót do góry Go down
Matilda von Brandt
DIAMENTOWY ALCHEMIK

Matilda von Brandt


Liczba postów : 13
Join date : 14/09/2016
Motto : A wpierdol chcesz?

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeSro Wrz 14, 2016 3:02 am

Typ: Av
Obrazek: Skoro lubisz wybierać, to zarzucę od razu całym albumikiem https://imgur.com/a/04Vt9
Choć najbardziej podoba mi się ta grafika, gdzie Prusy obcina sobie grzywę <3
Napis większy: Matilda
Napis mniejszy: Before you slip into unconsciousness
I'd like to have another kiss
Inne życzenia: buziaki :*
Powrót do góry Go down
Yoko Takeda
SPRZEDAWCZYNI W PIEKARNI

Yoko Takeda


Liczba postów : 16
Join date : 31/10/2016
Age : 26

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimeSro Lis 09, 2016 3:16 pm

Stało się. Wciąż kocham ciasto marchewkowe.
Typ: Avek!
Obrazek: Zdam się na ciebie~ Postać to Shirakiin Ririchiyo z Inu X Boku SS.
Napis większy: Yoko
Napis mniejszy: Al­ways for­gi­ve your ene­mies; nothing an­noys them so much.
Inne życzenia: ...miłość?
Powrót do góry Go down
Aleksiej Woronin
LISI ALCHEMIK




Liczba postów : 171
Join date : 11/08/2016
Motto : I want nothing anymore but simplicity, quiet, murmurs and order.

Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitimePią Lis 11, 2016 1:59 pm

Ciastkarnia~!  WVqLGJe
Wyszło mi takie coś. Poza tym póki co nie przyjmuję żadnych więcej zamówień, jednak pewnie będę sypać randomowymi avatarami pod różne postacie co jakiś czas :I Także temat zamykam wieczorem i pójdzie do archiwum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ciastkarnia~!  Empty
PisanieTemat: Re: Ciastkarnia~!    Ciastkarnia~!  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ciastkarnia~!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf :: Archiwum-
Skocz do: