Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Częste pytania

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 137
Join date : 01/07/2016

Częste pytania Empty
PisanieTemat: Częste pytania   Częste pytania Icon_minitimeSob Lip 09, 2016 3:33 pm



Poniższy temat jest zbiorem najczęstszych pytań, jakie padają odnośnie działania PBFów oraz takich, jakie mogą się rodzić w głowach osób, które rozważają rejestrację na forum. Oczywiście znajdują się też odpowiedzi na nie, zaś temat będzie na bieżąco aktualizowany w miarę kolejnych pytań ze strony użytkowników. 

Pytanie: Dlaczego zdecydowaliście się na brak kanonów? 
Odpowiedź: Odpowiedź jest prosta - w takim wypadku fabuła mogłaby wyjść dość powtarzalna, a sami bracia Elricowie już chyba wyczerpali swój limit przygód. Uniwersum FMA daje wiele możliwości do tworzenia świetnej fabuły, ale też kreacji postaci własnych, dlatego też postawiliśmy na własną historię i łączący się z tym przeskok czasowy, za którym zaś poszedł brak kanonów. 

Pytanie: Czy jeśli nie znam FMA to dam radę się odnaleźć na forum? 
Odpowiedź: Jasne, że tak. Forum skonstruowane jest tak, by każdy był w stanie się odnaleźć w tej fabule, wykreować postać i odgrywać ją. Najprawdopodobniej wystarczy zapoznanie się z zawartością biblioteki, zaś jeśli dalej nie zaspokaja to twojej wiedzy, to zawsze możesz podpytać graczy lub administrację. Oczywiście zachęcamy do zapoznania się z mangą bądź serią Brotherhood; zwykłe FMA nie ma wiele wspólnego z fabułą mangi i niektóre fakty w nim są przedstawione zupełnie inaczej. 

Pytanie: Jak mogę się wkręcić na forum, jeśli nikogo tu nie znam? 
Odpowiedź: Najprostszy sposób to spędzanie czasu na chatboxie. Jest to centrum życia forum i nikt cię tam nie pogryzie, a wręcz przeciwnie. Nie bój się odezwać! 

Pytanie: Jeżeli mam zaakceptowaną kartę postaci, to co mam dalej robić? 
Odpowiedź: Najłatwiej jest poszukać kogoś do gry na chatboxie lub w temacie "kto zagra?" lub zgłosić się do kogoś, kto już się tam wypowiedział. Poza tym dobrze jest siedzieć z ludźmi - tak najłatwiej nawiązywać znajomości. 

Pytanie: Jeżeli mam pytanie, to do kogo mam się zwrócić?
Odpowiedź: Najlepiej będzie do kogoś z administracji, jednak użytkownicy na chatboxie z pewnością też ci pomogą. 

Pytanie: Co mam zrobić, kiedy moje konto jest w grupie "nieaktywni"?
Odpowiedź: Zgłosić administracji chęć dalszej gry. Wtedy zostanie ono przywrócone do właściwej sobie grupy. 

Pytanie: 
Odpowiedź: 

Pytanie: 
Odpowiedź:
Powrót do góry Go down
https://magnumopus.forumpl.net
 
Częste pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magnum Opus - Fullmetal alchemist pbf :: Biblioteka-
Skocz do: